Projekt non profit

Spółka Wodna w Rytrze to instytucja, która swe funkcjonowanie w sporej części opiera na społecznym, nieodpłatnym zaangażowaniu jej członków. W myśl tej idei strona internetowa wykonana  została nieodpłatnie. Niezależnie jednak od tego, stanowi ona pełnowartościowy produkt spełniający wszystkie postawione przed nią założenia.

Spójny i atrakcyjny wygląd

Jak wynika z samej nazwy Spółki, jej głównym i zarazem jedynym oferowanym „produktem” jest woda. Stworzona strona w niemal namacalny sposób uwypukla tą zależność, jednocześnie pozostając spójną kolorystycznie, również z samym logiem ryterskiej Spółki Wodnej.

Łatwa nawigacja i przejrzystość treści

Strony internetowe skierowane do maksymalnie szerokiego grona odbiorców umożliwiać muszą łatwą nawigację i przejrzystość swych treści. Strona Spółki Wodnej spełnia oba te warunki łącząc je ze swym nowoczesnym wyglądem.

Zgodność ze standardami Google

Strona Spółki Wodnej w Rytrze wczytuje się szybko, a jej budowa zgodna jest z najważniejszymi standardami SEO, co potwierdza załączony obok audyt przeprowadzony za pomocą specjalnego narzędzia Google.

Niezbędne zabezpieczenia

Omawiana strona zabezpieczona jest zarówno poprzez protokół SSL, jak i ochronę przeciwko spamowi. Ponadto podlega stałym aktualizacjom. Tym samym zarówno użytkownicy, jak i sama Spółka Wodna, cieszyć może się bezpieczną i niezawodnie działającą witryną.

Wynik audytu strony za pomocą narzędzia Google

Pozostałe realizacje