Kompletny projekt

KNS Auto Serwis to warsztat samochodowy oferujący kilka kategorii usług, a specjalizujący się w naprawach powypadkowych. Do tej pory nie dysponował własną stroną internetową, a jego wizytówka Google nie była skonfigurowana. Celem było zatem stworzenie strony internetowej, kompletnej zarówno od strony technicznej, wizualnej a także w swej treści.

Czytelność i łatwy kontakt

Stworzona strona prezentuje najważniejsze usługi serwisu, w najszerszym aspekcie omawiając naprawy powypadkowe. Odwiedzający ją w sposób czytelny mogą rozróżnić każdą z usług, zapoznać się z jej omówieniem a następnie uzyskać wskazówki dojazdu, a także złożyć zapytanie bezpośrednio poprzez przeglądaną stronę – wybierając numer telefonu lub wysyłając wiadomość.

Dodatkowa wersja językowa

Prezentowana strona internetowa posiada także słowacką wersję językową, zawierająca wszystkie funkcjonalności oryginału. Ponadto, została ona dodana do słowackich internetowych katalogów firm, dzięki czemu zyska wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania widocznych dla słowackich intenautów.

Mobilna wersja

Strona w sposób czytelny prezentuje się nie tylko na komputerach, ale również na telefonach lub tabletach. Niezależnie od danego urządzenia zachowuje także wszystkie swe funkcjonalności.

Wizytówka Google Moja Firma

Najważniejsze internetowe narzędzie każdej firmy zostało w pełni skonfigurowane. Dzięki temu wizytówka KNS Auto Serwis pozycjonuje się zdecydowanie wyżej względem swych dotychczasowych miejsc na liście firm Google, a także ukazuje się w odpowiedzi na znacznie szerszy zakres zapytań.

Copywriting

Wszystkie teksty na stronie, zarówno te krótsze, jak i dłuższe, stworzone zostały stworzone od podstaw. Zamawiający otrzymał zatem nie tyle stronę internetową odpowiadającą wszystkim współczesnym standardom, ale również atrakcyjną i spójną w swej treści.

Wizytówka Google miesiąc po pozycjonowaniu:

Wysoka optymalizacja

Dzięki szybkiemu wczytywaniu, zgodnemu z wymaganiami Google, strona zajmuje wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania niż podobne, ale wolniej ładujące się strony.

Pełne SEO

Wszystkie teksty i opisy, w tym opisy meta, jak i sama struktura strony również odpowiadają zaleceniom Google. Co jeszcze bardziej przekłada się na wyższą pozycję strony w wynikach wyszukiwania.

Niezbędne zabezpieczenia

Zarówno formularze, jak i załączony na stronie adres mailowy posiadają ochronę przed spamem. Sama domena ma zainstalowany ponadto certyfikat SSL, czym zyskuje zaufanie zarówno odwiedzających, jak i wyszukiwarek internetowych.

Wyniku audytu strony za pomocą narzędzia Google

Pozostałe realizacje